CZY TWOJE DZIECKO DOBRZE ŚPI?

Jak dziewczyny były małe spały pięknie! Wiadomo budziły się na karmienie, czasem się przebudziły, ale nie miałam żadnych, ale to żadnych powodów do narzekań i wszystkie historie o nieprzespanych nocach i nieprzytomnych matkać budziły moje zdziwienie. Ale do czasu, właśnie przyszła na mnie pora! Jak usypiać dziecko?

Powiem Wam szczerze, że usypianie u mnie to jakiś dramat. Cały proces trwa wieki: bajka, świrki na łóżku, piciu, siku, bajka, kołysanka, mama głaszcz… Finał jest taki, że Baśka pada o 22- giej a ja bym bardzo chętnie padła razem z nią. Ale wiadomo jak jest, trzeba chatę i siebie ogarnąć i zmontować kolejny filmik. Do tego wszystkiego Jadzia od jakiegoś czasu bardzo kiepsko śpi. Budzi się w nocy i nie śpi po parę godzin, więc rano jestem nieprzytomna.

Dlatego z czysto egoistycznych pobudek spotkałam się ze specjalistką od snu dzieci Agnieszką Piotrowską. Agnieszka prowadzi stronę twojadobranocka.pl i pomaga mamom, żeby ich pociechy spały długo i spokojnie. A tak bardziej serio mam nadzieję, że Wy też na tej rozmowie skorzystacie. Będą spokojnie dwie a kto wie może nawet trzy części. Dzisiaj zapraszam na pierwszą.

P.S śmiało piszcie jak to u Was jest z tym spaniem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *