48 GODZIN SPOKOJU

Takie weekendy jak ten ostatni to rzadkość i luksus – 48 godzin spokoju! Ale każdej matce raz na jakiś czas się należy. Ja swój spędziłam w Poznaniu na Blog Conference Poznań. Panele, warsztaty, rozmowy o zasięgach czy clickbaitach, ale i tak najcenniejszy był czas z nimi. Z dziewczynami z sieci, które uwielbiam.

Pamiętam jak rok temu z lekką nutką nieśmiałości dołączyłam do ich stolika w Tapaście, do stolika zgranej paczki…
Na szczęście parę kieliszków wina, pyszny makaron i super klimat zrobiły swoje i tak od tamtej pory trzymamy się razem. Piszemy, pytamy, doradzamy i wspieramy się a gdy jest okazja, żeby się spotkać, to rzucamy wszystko i pędzimy.
Basia, Monika, Justyna, Emilia <3

Cieszę się też, że w tym roku mogłam poznać Hanię i Agę i niektórych z Was – moich widzów. DZIĘKUJĘ!

5 odpowiedzi do “48 GODZIN SPOKOJU”

  1. Ooo byłyście w Concordia Design! Super jedzenie, prawda? 🙂 Miałam okazję być tam już dwukrotnie i zawsze wychodziłam zachwycona. Swoją drogą cieszę się, że nie ma więcej ujęć z parkietu, trochę się obawiałam tych nagrań haha 😀

    Również cieszę się, że miałyśmy okazję się poznać, mam nadzieję, że przybędziesz na SeeBloggers czy BFGdansk, będzie więcej okazji do nagrywek 😉

    PS. Gdzie Twoje nowe, wspaniałe zdjęcie profilowe? 😉

    1. Tak, Concordia mistrz! To na sam koniec po Andrzeju jeszcze:) W ogóle nie jestem przyzwyczajona, że tu mi ktoś komentarze piszę, więc dopiero ogarnęłam! Na See Bloggers będę!
      A profilowe zaraz ustawiam;) Buziaki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *