JAK WYBRAĆ SZKOŁĘ?

Jak wybrać szkołę? Nie wiem, kiedy to zleciało. Barbara od września idzie do szkoły. Wiem, wiem sporo jeszcze czasu zostało, ale do wielu niepublicznych szkół właśnie trwa rekrutacja, ba nawet się już w niektórych zakończyła. Ja mam cały czas edukacyjne rozterki. Zapisałam Basię do dwóch szkół niepublicznych, do publicznych też oczywiście zapiszę, ale chce mieć wybór. Chcę podjąć dla mojej córki najlepszą decyzję jaką mogę. Po rozmowie z Angeliką trochę mi się w głowie rozjaśniło. I na razie trzymam się tego, co mi podpowiada moja intuicja a jak będzie finalnie, zobaczymy. A na razie Wy zobaczcie naszą rozmowę. Może Was też zainspiruje i skłoni do refleksji;)

 

 

2 odpowiedzi do “JAK WYBRAĆ SZKOŁĘ?”

  1. Pani mądra głowa nic nie powiedziała o tym, że dzieci które chodzą do rejonowych szkół państwowych mieszkają blisko siebie i zawiązują bliskie podwórkowe relacje, których brak w szkołach, gdzie dzieci są wożone samochodami z odległych rejonów miasta. Obecni rodzice 30 +, którzy mają pieniądze, myślą, że jak poślą dzieci do renomowanej szkoły prywatnej, to ich dzieci będą geniuszami, a niestety z gównianej mąki, nawet bardzo dobry piekarz dobrego chleba nie zrobi.

  2. W poniższym komentarzu jest jakaś prawda, ale bez przesady. Dzieci wożone z rożnych miejsc do jednej szkoły i nie znające się z podwórka też mogą nawiązywać przyjaźnie po szkole, a oprócz tego mają swoich kolegów i koleżanki z osiedli na których mieszkają. Przy okazji, jak ktoś poszukuje fajnych dekoracji na imprezki dla dzieci to zapraszam do siebie https://leonkameleon.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *