Czy listy do Świętego Mikołaja już napisane? Jeżeli nie, to może przydadzą Wam się nasze propozycje.

Zaczynamy od domku dla lalek. Jest cudowny, został upolowany za grosze na pchlim targu i wiedziałam od samego początku, że chce go pięknie urządzić. I odkryłam mebelki Djeco, są oryginalne, stylizowane na lata 60te, perfekcyjnie wykonane, ale też i do najtańszych nie należą. Dlatego postanowiłam, że powoli, stopniowo będziemy kompletować meble. Teraz zaszalałyśmy i w końcu mamy rodzinę – lokatorów, kuchnię i salon! Dziewczyny są zachwycone, bawią się codziennie a umówmy się, kto w dzieciństwie nie marzył o pięknym domku dla lalek…

Propozycja numer dwa to kredki. Nie są to jednak zwykłe kredki, to stożkowe Playon Crayon. Zamówiłam je z oczywiście z myślą o Jadziuni, która nie wkręciła się jeszcze na dobre w rysowanie. Ale z tymi kredkami na pewno będzie jej łatwiej.

I znowu będzie dziewczyńsko, bo nasz wybór padł na piękne ręcznie robione szwedzkie lalki Rubens Barn. Zachwycałam się nimi już dawno temu, ale Barbara nie podzielała mojego zachwytu i wolała wtedy bawić się pociągiem, samochodem czy koparką. Ale w końcu jest! Fascynacja dzidziusiami i lalami. Swoją Szwedkę Basia od razu polubiła i wszędzie ją ze sobą nosi w koszu Petitcolline.

Nasze propozycje prezentowe zostały wybrane w ramach akcji #gwiazdkazmamissima  są na zdjęciach a do tego jeszcze są pokazane w nowym filmiku. Dobrego odbioru;)

 

gwiazdka 10 min-6-1gwiazdka 10 min-10-1gwiazdka 10 min-20-1gwiazdka 10 min-27-1gwiazdka 10 min-40-1gwiazdka 10 min-58-1gwiazdka 10 min-59-1gwiazdka 10 min-69-1gwiazdka 10 min-73-1gwiazdka 10 min-74-1gwiazdka 10 min-17-1